ELEKTRIKÁŘI PRAHA

  Kvalita je základ - záruka na dílo 5 LET
Volejte 773 900 106

Elektrikáři Praha 1    Elektrikáři Praha 2    Elektrikáři Praha 3    Elektrikáři Praha 4    Elektrikáři Praha 5    Elektrikáři Praha 6    Elektrikáři Praha 7    Elektrikáři Praha 8    Elektrikáři Praha 9    Elektrikáři Praha 10    Elektrikáři Praha Chodov    Elektrikáři Praha Háje    Elektrikáři Praha východ    Elektrikáři Praha západ

Rozvodnice bytová Elektroinstalace kuchyně

Elektrikáři Praha Háje

Provádíme opravy elektroinstalací, dále nové elektroinstalace bytů, domů a kanceláří.

Opravy silových elektroinstalací - opravy vadných obvodů, zásuvek, vypínačů a jističů

Opravy slaboproudých instalací - opravy a úpravy telefonních, datových - PC, anténních a zabezpečovacích rozvodů a systémů.

Nové silové elektroinstalace - Dle projektu nebo Vašich požadavků realizujeme nové elektroinstalace do novostaveb či rekonstruovaných bytů a domů.

Nové slaboproudé instalace - Provádíme veškeré slaboproudé rozvody pro anténní, telefonní, datovou a zabezpečovací techniku a to včetně montáže koncových zařízení.

Elektrikáři pro Prahu 11 - elektroinstalace v panelové bytě

Provádíme opravy a výměny starých hliníkových rozvodů v panelových bytech. Novou elektroinstalaci pro panelové byty lze provádět několika způsoby uložení kabeláže. Nejednodušší a zároveň nejlevnější variantou je lištový rozvod, který lze provést velice vzhledným typem moderních lišt. Tento způsob nové elektroinstalace je bezprašný a s minimem hluku při realizaci. Není tedy zapotřebí vystěhování majitele po dobu rekonstrukce. V případě, že se chystáte na celkovou rekonstrukci panelového bytu, pak doporučujeme zasekání do betónové mazaniny a panelů. Dále se dají dobře využít různé sádrokartonové předstěny a ideálně SDK snížení stropu.

Ceny pro nové elektroinstalace v panelovém bytě jsou značně rozdílné podle způsobu provedení a rozsahu elektrifikace. Cenovou nabídku Vám zpracujeme samozřejmě zdarma.